V sobotu 7.9.2024 proběhl na házenkářském hřišti v Sokolnicích šestý ročník Memoriálu Libora Koníčka.
Turnaje se zúčastnilo celkem 14 mužstev ve dvou kategoriích.
V kategorii mladších MINI se zúčastnilo 6 mužstev a našim nejmladším házenkářům se podařilo obhájit 1. místo, podařilo se nám zvítězit ve všech utkáních.

Nejlepším hráčem se stal hráč domácího družstva Jiří Mrkvica.

Sestava :
Jirka Mrkvica
Ludvík Struška
Viktorie Škrobová
Kuba Greš
Ondra Škrob
Šimon Žáček
Adam Staněk
Lukáš Mrkvica
Trenéři: Jiří Mrkvica, Ondřej Škrob

Výsledky:
Sokolnice – Juliánov 15:13
Sokolnice – Velké Meziříčí 13:7
Sokolnice – Ivančice 18:11
Sokolnice – Hostěrádky 15:14
Sokolnice – Telnice 18:14

Konečné pořadí mladších MINI:
1. Sokolnice
2. Juliánov
3. Hostěrádky-Rešov
4. Ivančice
5. Telnice
6. Velké Meziříčí

STARŠÍ MINI
Tým hrál osvědčenou kombinační, efektivní a pohlednou házenou. Vycházeli jsme z účinné a důrazné obrany, zejména zaměřené na favority soupeře. V ofenzivě se nám dařily dlouhé pasy a skórování z jedné, dvou přihrávek. V týmu starších si odehráli premiéru a prvními góly otevřeli účet Martin Štefan a Robin Vaculín. V brance nás třiceti zákroky podržel Ríša Ševčík, Dominik Kukla připravoval šance spoluhráčům s 24 asistencemi a Oliver Michalčík vedl s 37mi brankami skóre střelců. Dominik Osička dokázal i přes zdravotní obtíže podržet tým solidním výkonem s celkovým součtem gólů-asistencí-obraných zákroků 25 bodů. Martin Rozhon plnil svědomitě úkoly v obraně i ofenzivě.

Souhrou týmu jsme dokázali získat na domácí půdě zlato a úspěšně tak otevřít turnajovou sezónu.

Sestava:
Oliver Michalčík
Dominik Kukla
Richard Ševčík
Dominik Osička
Martin Rozhon
Martin Štefan
Robin Vaculín

Výsledky:
Újezd u Brna: 17:0
Kuřim A: 17:6
Ivančice A kluci: 16:4
Juliánov 19:12
Hostěrádky – finále – 16:8

Konečné pořadí starších MINI:
1. Sokolnice
2. Hostěrádky
3. Juliánov
4. Kuřim
5. Ivančice kluci
6. Ivančice holky
7. Velké Meziříčí
8. Újezd u Brna

Rádi bychom tímto poděkovali všem týmům, které se turnaje zúčastnily, všem dětem, které se tomuto sportu věnují a jejich rodičům, kteří je podporují. Velké poděkování patří i trenérům.
Za organizační tým děkujeme všem dobrovolníkům nejen na hřišti ale i mimo něj, rozhodčím, trenérům, obsluze, fotografovi a našim dětem za krásné výsledky.
Snad se nám za rok počasí vydaří jako letos.