V sobotu 6.5.2023 se naši MINI mladší i starší vypravili v deštivých ranních hodinách směr Vysočina za naším oblíbeným týmem do Velkého Meziříčí. 
Konal se zde již VII. ročník Memorialu Karla Kaštana
 
Turnaj se hrál na dvou hřištích, na jednom kategorie přípravky na druhém minižactvo. Hrací doba jednoho utkání byla 14 minut. 
MINI MLADŠÍ se do turnaje vrhli s nasazením a od začátku až do konce hráli skvěle a bez ztráty bodu. Ve finále se utkali s rovnocenným soupeřem se stejným průběžným skóre a dokázali je překonat a domů přivezli zlato! Současně byli zapsáni na putovní pohár a oproti loňskému roku si tak polepšili o jednu příčku (rok 2022 – 2. místo). 
 
Výsledky: 
Sokolnice : Nové Veselí 15:4 
Sokolnice : VM dívky 20:12 
Sokolnice : VM žlutí 19:4 
Sokolnice : SKKP Brno 17:5 
Sokolnice : VM zelení 12:9 
 
MINI STARŠÍ měli pomalejší nástup a v prvním utkání prohrávali 6:9 v 6.minutě. Zápas prohráli, ty další už si pohlídali lépe a postoupili do finále. Zde jsme na soupeře nestačili a čekalo nás utkání o 3. místo. To jsme si pohlídali a bronz vezeme domů. Ve srovnání s loňským rokem jsme o dvě příčky níže, ale důležité je, že si všichni zahráli a užili si to. 
 
Výsledky: 
Sokolnice : Nové Veselí 15:19 
Sokolnice : VM dívky 18:8 
Sokolnice : VM červení 15:15 
Sokolnice : VM černá 14:24 
Sokolnice : SKKP Brno 14:10 
 
Individuální cenu nejlepší hráč turnaje získal za mladší náš Dominik #9, byl opravdu skvělej a zasloužený titul! 
 
Celkově se turnaj velmi vydařil. Hrály se krásné zápasy, děti si sobotní den moc užily a za to si organizátoři zaslouží velké díky! 
 
Obrovské díky si zaslouží naše děti a především trenéři – Jiří Mrkvica + Jakub Kratochvíl + Pavel Michalčík.