MINICUP Litovel 2022 

V pátek dopoledne jsme si vyzvedli děti dříve ze školy (děkujeme za spolupráci ZŠ Sokolnice) a rozjeli se s pomocí rodičů směr Litovel. 
Cestou jsme načerpali síly společným obědem, trenér si dal místo oběda cestu zpět do Brna pro dresy 😂 a hurá do centra víkendového dění. 
V pátek odehrály oba týmy 4 utkání 2x10minut, mladší v hale a starší na hřišti s pekelným sluncem nad hlavou. Všechny jsme vyhráli a po večeři jsme dětem zpestřili večer návštěvou bazénu, kde se společně všichni vyblbli a doplnili energii. Mezitím naši trenéři odehráli svůj zápas! 
Před spaním připravily děti překvapení trenérovi starších a vyrobily mu tričko s obrysy rukou a podpisy ♥️
Sobotní den začal s mraky na obloze. Venkovní hřiště bylo mokré a jelikož víme, co to obnáší a k úrazu je to kousek, navlékli jsme ponožky na boty a šlo se hrát. Ani v tento den žádný z našich týmů neztratil jediný bod a odehrály 5 utkání. Večer jsme s dětmi strávili na hřišti, menší děti si užily skákací hrad, vyrobili si tričko, magnetku a společně i vlajku Sokolnic. Večer nám kluci Michalíkovi řekli pohádku na dobrou noc (až se všichni za břicho popadali) a s úsměvem na tvářích usnuli jako miminka. 
Poslední den turnaje čekaly každý tým tři utkání. 
Mladší odehráli dva vítězné a v posledním souboji s dosud neporaženým týmem Šaly prohráli po velmi vyrovnaném souboji 16:18. Získali tak nádherné 2.místo v turnaji. 
Nejlepším střelcem byl na druhém místě vyhlášen Filip Hulinský s počtem 112 branek, dále pak 14.místo Dominik Kukla (39 branek), 29.místo Ruda Ševčík (23 branek) a 40.místo Jakub Hrdlička (16 branek). 
Starší odehráli 3 utkání a bez většího zaváhání zvítězili. Po prvních dvou již byl výsledek jasný, přesto se do utkání se svými kamarády z Velkého Meziříčí pustili s vervou a v poslední minutě se zranil v náskoku sražený klíčový hráč a 2. nejlepší střelec turnaje Adam Mrkvica (73 branek). Další skvělí střelci jsou na 5.místě Petr Váňa (64 branek), 14. místo Ondřej Michalík (44 branek), 15. místo Matěj Michalík (42 branek), 40. místo Viktor Šeránek (22 branek). 
Starší nám vyhráli ZLATO 🏆 
Nejlepším brankářem vyhlášen Mirek Baxant
Děkujeme týmu Minicup Litovel za organizaci, musí to být obrovsky náročné! Děkujeme všem týmům, se kterými jsme odehráli utkání a děkujeme trenérům Sokolnic za to, že s námi tráví víkendy sportem, který milujeme. 
Odkaz na foto přímo z Litovle zde: