MINI starší
V sobotu 5.2.2022 brzy ráno jsme vytáhli naše školáky z postele v 6:00 a s týmem starší MINI vyrazili na jindy dvoudenní turnaj do Kostelce. Máme tento turnaj rádi, pořadatelé mají vždy skvělou přípravu i program. Vzhledem k situaci Covidu museli turnaj rozdělit na dva dny, starší sobota a mladší MINI v neděli.
Sobotní turnaj byl dlouhý a náročný, ale jsme spokojeni a neskutečně hrdí na naše svěřence.
Neprohráli a vedli si skvěle až do utkání s týmem Náchoda, který hraje opravdu tvrdě a bohužel i mimo pravidla (svírání, držení aj.), ale i přesto jsme s nimi dokázali sehrát krásný zápas s rozdílem ztráty 3 branek až na konci hry a po celou dobu jsme drželi remízu.
Ze všech 16ti týmů jsme se dostali do finále souboje o 3. místo.
Finálové utkání s týmem Velké Meziříčí bylo velmi vyrovnané a cítíme v nich velké soupeře do budoucna 👍🏻
Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen z řad všech zúčastněných trenérů náš Mirek Baxant a do ALL STAR týmu nominován mezi 3 nejlepší Adam Mrkvica 👏🏻 k tomu není co dodat, máme z nich radost!
Jsme opravdu hrdí na naše děti a za rok se moc těšíme.
 
MINI mladší
Druhý den turnaje bojovali naši mladší MINI a skvělou hrou se dostali až do finále o 3. místo.
Se ztrátou dvou zápasů s týmem Velké Bystřice a Hostěrádek ve finále podruhé porazili tým Náchoda a slavili tak stejně jako starší krásné 3. místo.
Nejlepším hráčem nedělního turnaje byl vyhlášen náš Filip Hulinský a současně byl jmenován do ALL STARS! Krásná práce Fílo!
 
Víkend byl pro nás plný házené a ze všech našich házenkářů máme velkou radost 👍🏻