Starší MINI v sobotu 29.1. 2022 na prvním letošním turnaji JUST IT CUP ve Velkém Meziříčí ukázali povánoční formu a bez ztráty jediného bodu vyhráli první místo v celém turnaji.

Mimo medailí, poháru a cen získali čestné místo na putovním obrovském poháru a za rok ho přijedeme obhájit!

Na hřišti jsme se potkali s týmy z celé republiky, což pro nás byla velká výzva (Slavia Praha, Ledeč nad Sázavou, Kuřim, Ivančice, Velké Meziříčí).

Novinkou pro všechny byla hra samotná, jelikož se hraje na celém velkém hřišti a to je pro naše MINI zatím spíše novinka.

Nejlepším brankářem byl zvolen náš Mirek Baxant a my jsme na něj velmi pyšní. Jen tak dál kamaráde ….

Za super turnaj děkujeme Házená Velké Meziříčí – minižáci + přípravka a brzy se potkáme.

Všem zúčastněným týmům, dětem i trenérům děkujeme za parádní hru SK Kuřim Handball, Házená Ledeč n.S., Házená Dhcslavia HK Ivančice

Sestava: Mrkvica Adam, Váňa Petr, Michalík Ondra, Michalík Matěj, Táborský Matěj, Šeránek Viktor, Baxant Mirek, Hulinský Filip, Mrkvicová Adéla