Poslední listopadová sobota patřila turnaji – Mikulášský FERIN CUP v Kuřimi, kde naši MINI hráli v kategorii mladší a starší.

Mladší tým byl velmi oslaben o zásadní hráče v základu a brankáře kvůli nemoci, přesto odehráli 6 zápasů, ve kterých obdrželi jedinou a to finálovou porážku a vezou domů stříbro. Jsme na ně pyšní, poslední zápasy byly těžké, stály mnoho sil a zahráli si i ti úplně nejmenší, přesto musíme jmenovat neuvěřitelné nasazení a výkony hráčů Adama Mrkvici (#9) a Petra Váně (#3), kteří nechali na hřišti opravdu vše. Především v posledních zápasech, které organizátoři natáhli z 10ti na 12 nekonečných minut.

Skvěle si vedli i starší MINI, po základní části se probojovali do semifinále, finále jim pak uteklo jen o pár branek. Při utkání o 3. místo už se dostavila únava a nakonec si vezeme krásné 4. místo, které nám dává další naději na stupínek vítězů v brzké době. I v tomto případě nutno vyzdvihnout výkon Verunky Váňové v bráně, střeleckého mistra Dana Wronku a obranu i střelbu Lukáše Mrkvici a Štěpána Hradílka 👏🏻

JSME NA VÁS HRDÍ!

Děkujeme organizátorům SK Kuřim handball za pozvání a organizaci, FERINOVI za fotky a Mikuláši za ceny 🥰 těšíme se zase za rok.

Mikulášský Ferin Cup a stříbro pro naše mladší MINI v momentech zde: https://www.zonerama.com/Link/Album/5824392