Tradiční Jánské hody v Sokolnicích proslunily víkend 14.-16.6.2019 a musíme říct, že jsme v letošním roce velmi nadšeni. Několikaměsíční příprava byla znatelná, organizačně byl letošní rok opravdu připraven bez sebemenších chybiček. Na přípravě se podíleli především stárci samotní, ale také dobrovolníci z řad Sokola a obce.

Velké stárky, kterých bylo letos 40, si pod svá křídla vzala na starosti již tradičně Andrejka Hrdličková, ty malé v rekordním počtu 50ti stárků pak Jana Mrkvicová. Oběma patří velké díky, jelikož nejen odtančené besedy byly důkazem poctivé práce obou.

Poděkování patří i stárkům samotným, kteří v nesnesitelném vedru dokázali vyzkouzlit lidem úsměv na tváři a to nejen při půlnočním překvapení na sobotní hodové zábavě. Byli jste všichni skvělí!!!

Všem občanům děkujeme za účast a podporu, doufáme, že i v příštím roce se nás sejde tolik jako letos, ne-li více.

A každému, kdo přiložil ruku k dílu patří velké DÍKY, protože kdo hody nepřipravoval, věřte, že vše má své místo, čas a náročnost.

Novinky, foto a videa z hodových dní najdete na našem facebooku Házená Sokol Sokolnice stejně tak na instagramu Hazena Sokolnice

Fotogalerie k nahlédnutí bude doplněna.

Děkujeme.