MINICUP LITOVEL 2019!

Krásný den všem! Pro naše MINI byl víkend (31.5. – 2.6.2019) velmi velmi náročný, od pátečního rána do včerejšího odpoledne odehráli starší i mladší každý 11 zápasů a to 2×10 minut, což bylo opravdu pro nás delší, než jsme zvyklí, pro starší pak v horších podmínkách – na přímém slunci.

Sobotní DEN DĚTÍ si ale užili a po všech zápasech byla zasloužená koupačka v bazéně a pak samozřejmě i zmrzlina 🙂

V Litovli jsme byli poprvé a byl to pro nás skvělý zážitek. Musíme uznat, že turnaj má perfektní organizaci a nic nebylo problém (možná jen slabší snídaně). Chválíme celý turnaj, včetně doprovodných programů. Díky díky Litovel!!! Litovel Minicup

Tým mladších mini odehrál 11 utkání, z toho 4 vítězné, 1 remiza, celkem vstřelili 190 branek a z toho nejlepší střelec Lukáš Mrkvica (60), Adam Mrkvica (51) a Petr Váňa (42). Samozřejmě musíme pochválit začínajícího brankáře Martina Macenauera, který vychytal druhý turnaj a to s velkým pokrokem.

Tým starších mini odehrál 11 utkání, z toho jedno vítězství, 143 branek. Nejlepšími střelci byli Denis Přerovský (68), Dan Wronka (28) a Jirka Macenauer (12). V brance překvapila svým výkonem Veronika Váňová, která si troufla odchytat neskutečné rány soupeřů.

NEVEZEME MEDAILE, NEVEZEME POHÁR, ALE JEDEME DOMŮ SE CTÍ A HRDOSTÍ! ❤️

DĚKUJEME trenérům Zdeněk Mrkvica a Stanislav Mrkvica za výdrž a obětavost, rodičům za podporu a fanouškům za skvělé fandění – byli jsme slyšet 👍

A jak napsal Jarda Jágr – „Jediný důkaz a odpověď, že neúspěch a prohra mrzí, není smutek a pláč, ale ještě tvrdší trénink“.

Foto z turnaje bude doplněno.