Handball kemp pro děti sokolnické házené od 7-14 let v Budišově nad Budišovkou

I letos jsme se vydali na soustředění s dětmi sokolnické házené do Budišova nad Budišovkou v termínu od 24-28.8.2020. Děti sice zaskočilo brzké pondělní ranní vstávání se srazem u Sokolovny v 7:15 hod, ale nikdo nezaspal a mohli jsme se vesele vydat na nedalekou cestu do Budišova nad Budišovkou, kde jsme se ubytovali v kempu.

Celý týden trenéři pilně trénovali s dětmi malou i velkou házenou se spoustou soutěží a her v místní krásné hale na házenou v tréninkových jednotkách 2 hodiny dopoledne (9:30-11:30 hod.) a 2 hodiny odpoledne (15:30-17:30 hod).  Samozřejmostí během tréninku byla i ovocná svačinka pro děti, aby měli dostatek síly.

Ranní vstávání měli děti zpestřené ranní rozcvičkou.

Odpolední program děti vyplnily nafukovací trampolínou, vyhřívaným zastřešeným venkovním bazénem, minigolfem a další volno-časovou aktivitou v kempu.

Večerní program jsme dětem zpestřili stezkou odvahy (zejména ti mladší projevili velký kus odvahy vydat se samostatně do lesa, kde na ně čekala různá strašidla), spoustou her a zábavy a v posledním dni také diskotékou, na které si všichni zatancovali.

Po celodenním skotačení tak pro děti čas večerky 21:30 hod. byl hodně vzdálen a chodili spát dobrovolně i dříve.

Všem 27 dětem musíme poděkovat za vzornou reprezentaci a chování na kempu sokolnické házené. Poděkování patří i rodičům, kteří nám pomohli s dopravou a přípravou na kempu.

Budeme se těšit na příští kemp v roce 2021.

                                                                                                                                                                            Trenéři Standa a Zdenda Mrkvicovi 😊