Ohlédněme se za uplynulými 5 koly. Ve 14 kole 20. 1. 2019 jsme narazili na půdě soupeře na tým Hombres Brno a jelikož si nikdo z našich hráčů nepřivezl úplně oslnivou formu, tak jsme nenavázali na 13 kolo a prohráli zcela zaslouženě 7:5. Střelci: Slováček – 2, trenér Musil – 1, Dohnálek – 1, Sliva – 1.

V 15 kole 25. 1. 2019 jsme na domácí palubovce narazili na, v té době druhý tým tabulky, Panamu Brno. Po zcela opačném výkonu, kterému předcházela bouře v kabině, o kterou se postaral náš mecenáš Josef Drda, jsme s druhým týmem tabulky vybojovali cenou remízu 4:4. Přestože jsme byli na balónu po celý zápas lepším týmem, futsal se hraje na góly, kterých jsme vstřelili stejně jako soupeř. A v tomto týdnu jsme přišli kvůli zranění o náš stavební kámen Eduarda Kotoučka a chtěli bychom mu popřát brzké uzdravení. Střelci: Skoupý – 3, Slováček – 1.

V 16 kole jsme měli volný los a užili si volného víkendu, ale v úterý jsme zase poctivě trénovali 😊👍 V 17 kole 10. 2. 2019 jsme se utkali s Gladiators Brno na jejich hřišti. K naší výhře 5:3 přispěl svým výkonem v brance i trenér gólmanů Zbrojovky Brno Martin Doležal. Střelci: trenér Musil – 1, Oprchal – 1, Skoupý – 1, Slováček – 1, Dobrovolný – 1.

V 18 kole jsme na domácí palubovce přivítali celek Repromeda Jehnice, a ač jsme nebyli v nejsilnější sestavě, tak jsme po celý zápas vedli a byly lepším týmem. Nezvládli jsme ale závěr zápasu a zachraňovali remízu 6:6 až do posledních minut. Střelci: Slováček – 3, Dobrovolný 1, Dohnálek – 1, Horáček – 1.

Aktuálně nám patří 5 místo v tabulce při skóre 85:78 a zisku 23 bodů za 7 výher, 2 remíz a 7 porážek. Našim nejlepším střelcem a nahravačem je momentálně Petr Slováček s 26 brankami a 16 asistencemi které mu stačí na průběžné 3 místo v celé soutěži. Před naším borcem je pouze duo Jiří Toman 36/10 z Techniky Brno a Petr Švancara 27/19 z Inexis Vyškov.

Není vybrán žádný galerie nebo galerie byla smazána